Sven Maes | PJO Coördinator Oost-Vlaanderen

Activiteitenkalender PJO Oost-Vlaanderen
Seizoen 2017-2018 (najaar 2017)

Activiteit

Datum

Locatie

Tegenstander

Meisjes
Jongens

P/IP/1KA

N / F

U12

U13

U14

U15

Talentdetectie

Woensdag
13/09/2017

FC Latem

(kunstgras)

 

Meisjes

     

14u30

16u00

Talentdetectie

Woensdag
20/09/2017

FC Latem

(kunstgras)

 

Meisjes

 

14u30

16u00

   

Talentdetectie
Regio A

Woensdag
27/09/2017

KFC Dender EH
Walleken

9470 Denderleeuw

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

     

14u00
15u30
17u00

Talentdetectie
Regio A

Woensdag
27/09/2017

Elene-Grotenberge

Gentse Steenweg 119

9620 Zottegem

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

 

14u00
15u30
17u00

   

Talentdetectie

Regio B

Woensdag
4/10/2017

SK Sint-Niklaas Meesterstraat 112

9100 Nieuwkerken-Waas (kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

     

14u00
15u30
17u00

Talentdetectie

Regio B

Woensdag
4/10/2017

KFC Vrasene

Smisstraat

9120 Vrasene

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

 

14u00
15u30
17u00

   

 

Activiteit

Datum

Locatie

Tegenstander

Meisjes
Jongens

P/IP/1KA
N / F

U12

U13

U14

U15

Talentdetectie

Regio A

Woensdag 11/10/2017

Elene-Grotenberge

Gentse Steenweg 119

9620 Zottegem

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

   

14u00
15u30
17u00

 

Talentdetectie

Regio A

Woensdag 11/10/2017

VC Nazareth-Eke

Drapstraat 88 
9810 Nazareth

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

14u00
15u30
17u00

     

Talentdetectie

Regio B

Woensdag 18/10/2017

SK Sint-Niklaas Meesterstraat 112

9100 Nieuwkerken-Waas (kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

   

14u00
15u30
17u00

 

Talentdetectie

Regio B

Woensdag 18/10/2017

KFC Vrasene

Smisstraat

9120 Vrasene

(kunstgras)

 

Jongens

1KA + IP

14u00
15u30
17u00

     

Talentdetectie

Regio A

Woensdag 25/10/2017

Elene-Grotenberge

Gentse Steenweg 119

9620 Zottegem

(kunstgras)

 

Jongens

P

14u00
15u30
17u00

     

Talentdetectie

Regio B

Woensdag 25/10/2017

VC Nazareth-Eke

Drapstraat 88 
9810 Nazareth

(kunstgras)

 

Jongens

P

14u00
15u30
17u00

     

Talentdetectie

Regio A

Woensdag 8/11/2017

Elene-Grotenberge

Gentse Steenweg 119

9620 Zottegem

(kunstgras)

 

Jongens

P

 

14u00

15u30

17u00

   

Wedstrijd tegen clubelftal

Woensdag 8/11/2017

Svelta Melsele

Albrecht Rodenbachlaan 29

9120 Melsele

Svelta Melsele

Meisjes

 

14u30

16u00

17u30

 

Talentdetectie

Regio B

Woensdag 15/11/2017

VC Nazareth-Eke

Drapstraat 88 
9810 Nazareth

(kunstgras)

 

Jongens

P

 

14u00

15u30

17u00

   

Wedstrijd tegen clubelftal

Woensdag 15/11/2017

SK Sint-Niklaas

Meesterstraat 112

9100 Nieuwkerken-Waas (kunstgras)

SK Sint-Niklaas

Jongens

     

15u00 (F)

16u30 (N)

 

Eventuele inhaalactiviteit

Maandag 20/11/2017

               

Wedstrijd tegen clubelftal

Woensdag 22/11/2017

Olsa Brakel

Parkweg 15
9660 Brakel

(kunstgras)

Olsa Brakel

Jongens

       

15u00 (F)

17u00 (N)

Eventuele inhaalactiviteit

Maandag 27/11/2017

               

Wedstrijd tegen clubelftal

Woensdag 29/11/2017

KSV Temse

Schoolstraat 63

9140 Temse

KSV Temse

Jongens

P

14u30

16u00

   

 

REGIO A IP/1KA

REGIO B IP/1KA

E. AALST

E. ZELE

SP. PETEGEM

KSV TEMSE

O. BRAKEL

FC WETTEREN

KSV SOTTEGEM

VW HAMME

KVE DENDER EH

KRC GENT-ZEEHAVEN

KSV OUDENAARDE

SK SINT-NIKLAAS

KMSK DEINZE

KVC J. LEDE

 

REGIO A PROVINCIAAL

REGIO B PROVINCIAAL

SC DIKKELVENNE

KVV ZELZATE

AALTER

WAARSCHOOT

EINE

KFC VRASENE

KFC MERELBEKE

LAARNE-KALKEN

KVK NINOVE

KFC EVERGEM

KVE DRONGEN

SKL DOORSLAAR

MUNKZWALM

SVELTA MELSELE

URSEL

MALDEGEM

TK MELDERT

LOVENDEGEM

SK RONSE

KE BUGGENHOUT

LEMBEKE

SPORTING SINT-GILLIS WAAS

MERE

MEETJESLAND

SK BERLARE

SK LOCHRISTI